Thrustmaster | Joystick Warthog | Black
Spalva
- Gaminio spalva: Black
Specifikacijos
- Gamintojo prekės serija: Joystick Warthog
Technical details
- Producer: Thrustmaster
Thrustmaster | Joystick Warthog | Black
| Gamintojo kodas | 2960720 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Thrustmaster |
| Gross depth (mm) | 458.00 mm |
| Gross depth master carton | 475.00 mm |
| Gross height (mm) | 322.00 mm |
| Gross height master carton | 345.00 mm |
| Gross weight | 10.62 kg |
| Gross width (mm) | 246.00 mm |
| Gross width master carton | 265.00 mm |
| Net weight | 9.42 kg |
| Net weight master carton | 9.94 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| Tare weight master carton | 1.20 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Kitos savybės | Innovative new H.E.A.R.T HallEffect AccuRate Technology. 3D magnetic sensors (Hall Effect) on the stick: enjoy surgical precision that stays razor-sharp over time |
| Belaidis ryšys | No |
| Connectivity | Wired |
| Palaikomos žaidimo platformos | PC |
| Gaminio spalva | Black |
| Įrenginio sąsaja | USB |
| Gamintojo prekės serija | Joystick Warthog |
| Palette Qty | 48 dalių |
| Producer | Thrustmaster |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.