Sony | STR-DH190 | Bluetooth
Technical details
- Kompaktinių diskų leistuvas: No
- Producer: Sony
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: STR-DH190
Ryšys
- Belaidis ryšys: Yes
- „Bluetooth“: Yes
Kitos funkcijos
- FM radijas: Yes
Sony | STR-DH190 | Bluetooth
| Gamintojo kodas | STRDH190.CEL |
|---|---|
| Prekės ženklas | Sony |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gross weight | 8.4 kg |
| Net weight | 7.22 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.03140375 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.18 kg |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| Gross depth (mm) | 485 mm |
| Gross width (mm) | 370 mm |
| Gross height (mm) | 175 mm |
| Plastic (No PET) | 440 g |
| Paper/Pasteboard | 740.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Įmontuotas ekranas | Yes |
| Svoris | 6700 g |
| Kompaktinių diskų leistuvas | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | STR-DH190 |
| Belaidis ryšys | Yes |
| „Bluetooth“ | Yes |
| FM radijas | Yes |
| Specialios funkcijos | Sound-matched to PS-HX500 and PS-LX300USB turntables; Power amplifier for minimal distortion; Analog Audio Input (4), Phono input (1), Headphone Output (1); Precision audio with a reinforced chassis; The optimal layout for the Phono and transformer; Expertly designed to reduce vibration; Flexible speaker installation; Large capacity power transformer built for clarity; FM tuner with presets |
| Palette Qty | 55 dalių |
| Producer | Sony |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.