Sony SASW7 BRAVIA Theatre Sub 7 100W Additional Wireless Subwoofer | Sony
Technical details
- Producer: Sony
266,25 €
Išankstinis užsakymas
Sony SASW7 BRAVIA Theatre Sub 7 100W Additional Wireless Subwoofer | Sony
| Gamintojo kodas | SASW7.CEJ |
|---|---|
| Prekės ženklas | Sony |
| Gross depth (mm) | 494.00 mm |
| Gross height (mm) | 418.00 mm |
| Gross weight | 8.70 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Net weight | 6.23 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1976.80 g |
| Plastic (No PET) | 494.20 g |
| Tare weight (kg) | 2.47 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Sony |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.