Sony | Full-Frame Camera | Alpha A7CR | Mirrorless Camera body | 61 MP | ISO sensitivity (max) 102400 | Video recording | Wi-Fi | Fast Hybrid AF | Magnification 0.70 x | Viewfinder | CMOS | Silver
Technical details
- Producer: Sony
3537,07 €
Išankstinis užsakymas
Sony | Full-Frame Camera | Alpha A7CR | Mirrorless Camera body | 61 MP | ISO sensitivity (max) 102400 | Video recording | Wi-Fi | Fast Hybrid AF | Magnification 0.70 x | Viewfinder | CMOS | Silver
| Gamintojo kodas | ILCE7CRS.CEC |
|---|---|
| Prekės ženklas | Sony |
| Gross depth (mm) | 93.00 mm |
| Gross height (mm) | 101.00 mm |
| Gross weight | 0.72 kg |
| Gross width (mm) | 154.00 mm |
| Net weight | 0.52 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.022 kg |
| Palette Qty | 1195 dalių |
| Producer | Sony |
| ISO jautrumas (maks.) | 102400 |
| Akumuliatoriaus tipas | NP-FZ100 |
| Kameros tipas | Mirrorless Camera body |
| Padidinimas | 0.70 mastelio faktorius |
| Automatinio fokusavimo (AF) režimai | Phase-detection AF, Contrast-detection AF |
| Atminties lizdai | Slot for SD (UHS-I / II compliant) memory card |
| Vaizdo ieškiklis | Yes |
| Gaminio spalva | Silver |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Alpha A7CR |
| Gamintojo prekės serija | Full-Frame Camera |
| Megapikseliai | 61 MP |
| Plotis | 12.4 cm |
| Fokusavimas | Fast Hybrid AF |
| Vaizdo stabilizatorius | Yes |
| Fotoaparato užrakto greitis (didž.) | 1/8000 s |
| Aukštis | 7.11 cm |
| Objektyvo tvirtinimo sąsaja | E-mount |
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| Vaizdo įrašymas | Yes |
| Visas HD | Yes |
| Maksimali vaizdo raiška | 3840 x 2160 pikseliai |
| Gylis | 6.34 cm |
| Jutiklio tipas | CMOS |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.