Sony CMU-BC1 Bravia Camera (compatible with XR series TV) | Sony | Bravia Camera | CMU-BC1
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: CMU-BC1
- Gamintojo prekės serija: Bravia Camera
Technical details
- Producer: Sony
179,06 €
Turime
Sony CMU-BC1 Bravia Camera (compatible with XR series TV) | Sony | Bravia Camera | CMU-BC1
| Gamintojo kodas | CMUBC1B.EK |
|---|---|
| Prekės ženklas | Sony |
| Gross depth (mm) | 54.00 mm |
| Gross height (mm) | 185.00 mm |
| Gross weight | 0.40 kg |
| Gross width (mm) | 145.00 mm |
| Net weight | 0.22 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 83.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| USB versija | USB 2.0 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CMU-BC1 |
| Gamintojo prekės serija | Bravia Camera |
| Kitos savybės | Compatible with XR series TV |
| Palette Qty | 1193 dalių |
| Producer | Sony |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.