Sony | Blu-Ray Player | BDP-S1700 | USB connectivity
Technical details
- Producer: Sony
Sony | Blu-Ray Player | BDP-S1700 | USB connectivity
| Gamintojo kodas | BDPS1700KB.EC1 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Sony |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 275.00 mm |
| Gross weight | 1.35 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Net weight | 1.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 65.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.33 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Sony |
| Palette Qty | 332 dalių |
| Belaidis ryšys | No |
| Garsiakalbiai | No |
| USB jungtis | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BDP-S1700 |
| Gamintojo prekės serija | Blu-Ray Player |
| „Bluetooth“ | No |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.