Sony Alpha 7 Mark III BODY | Sony
Technical details
- Producer: Sony
Sony Alpha 7 Mark III BODY | Sony
| Gamintojo kodas | ILCE7M3B.CEC |
|---|---|
| Prekės ženklas | Sony |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gross weight | 1.652 kg |
| Net weight | 1.381 kg |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0044485 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.271 kg |
| TI weight (kg) | 0.08 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth (mm) | 205 mm |
| Gross width (mm) | 155 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Paper/Pasteboard | 265.00 g |
| Embeeded battery | Yes |
| Palette Qty | 388 dalių |
| Producer | Sony |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.