Sony | AC-PW20 AC Adapter
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: AC-PW20 AC Adapter
Technical details
- Kitos savybės: 100–240V; For Sony NEX cameras
- Producer: Sony
Sony | AC-PW20 AC Adapter
| Gamintojo kodas | ACPW20.CEE |
|---|---|
| Prekės ženklas | Sony |
| Gross depth (mm) | 96.00 mm |
| Gross height (mm) | 74.00 mm |
| Gross weight | 0.41 kg |
| Gross width (mm) | 96.00 mm |
| Net weight | 0.31 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AC-PW20 AC Adapter |
| Kitos savybės | 100–240V; For Sony NEX cameras |
| Producer | Sony |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.