Solo Lite and Charging Station
Technical details
- Producer: SumUp
Solo Lite and Charging Station
| Gamintojo kodas | BUN-SUL-004 |
|---|---|
| Prekės ženklas | SumUp |
| Gross depth (mm) | 74.00 mm |
| Gross height (mm) | 152.00 mm |
| Gross weight | 0.52 kg |
| Gross width (mm) | 252.00 mm |
| Net weight | 0.32 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | SumUp |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Solo Lite and Charging Station |
| Palette Qty | 305 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.