Silicon Power | 16 GB | MicroSDHC | Flash memory class 10 | SD adapter
Atmintis
- Atmintuko klasė: 10
- Talpumas: 16 GB
Efektyvumas
- Tipas: MicroSDHC
Pakavimo duomenys
- Atminties adapteris pridėtas: SD adapter
Technical details
- Producer: Silicon Power
4,65 €
Išankstinis užsakymas
Silicon Power | 16 GB | MicroSDHC | Flash memory class 10 | SD adapter
| Gamintojo kodas | SP016GBSTH010V10SP |
|---|---|
| Prekės ženklas | Silicon Power |
| Atmintuko klasė | 10 |
| Svoris | 0.6 g |
| Gaminio spalva | Black |
| Kiekis pakuotėje | 1 |
| Matmenys (P x G x A) | 15 x 11 x 1 mm |
| Atminties kortelės tipas | Micro Secure Digital |
| Įjungti ir žaisti | Yes |
| Darbo temperatūra (T-T) | 0 – 70 °C |
| Įvesties įtampa | 2.7 – 3.6 V |
| Darbo santykinė drėgmė (H-H) | 8 – 95 % |
| Talpumas | 16 GB |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -25 – 85 °C |
| Tipas | MicroSDHC |
| Plotis | 15mmx11mmx1mm cm |
| Aukštis | 15mmx11mmx1mm cm |
| Gylis | 15mmx11mmx1mm cm |
| Talpa | 16 GB ml |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | SD adapter |
| Warranty | 60 mėn. |
| Atminties adapteris pridėtas | SD adapter |
| Net weight | 0.005 kg |
| Gross weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.005 kg |
| Gross depth (mm) | 5 mm |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Paper/Pasteboard | 5 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 32527 dalių |
| Producer | Silicon Power |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.