Shure | Dynamic Vocal Microphone With Built-in Preamp | SM7DB | Black
Technical details
- Producer: Shure
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: SM7DB
- Gamintojo prekės serija: Dynamic Vocal Microphone With Built-in Preamp
Dizainas
- Gaminio spalva: Black
653,72 €
Išankstinis užsakymas
Shure | Dynamic Vocal Microphone With Built-in Preamp | SM7DB | Black
| Gamintojo kodas | SM7DB |
|---|---|
| Prekės ženklas | Shure |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross weight | 1.19 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.84 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.35 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 288 dalių |
| Producer | Shure |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SM7DB |
| Gamintojo prekės serija | Dynamic Vocal Microphone With Built-in Preamp |
| Jungties tipas | XLR |
| Mikrofono dažnis | 50 – 20000 Hz |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.