Samsung MU-PG4T0B/EU Portable SSD T9 4TB
| Gamintojo kodas | MU-PG4T0B/EU |
|---|---|
| Prekės ženklas | Samsung |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 125.00 mm |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Gross width (mm) | 52.00 mm |
| Net weight | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 45.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1329 dalių |
| Producer | Samsung |
| Warranty | 60 mėn. |














Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.