QNAP 6-Bay Desktop QuTS hero NAS with four 2.5GbE ports | TS-h886-D1602-8G | Intel | Xeon D-1602 | Processor frequency 3.2 GHz | 8 GB | UDIMM DDR4 | Total installed storage capacity 128 GB | Black
Technical details
- Producer: QNAP
2079,22 €
Išankstinis užsakymas
QNAP 6-Bay Desktop QuTS hero NAS with four 2.5GbE ports | TS-h886-D1602-8G | Intel | Xeon D-1602 | Processor frequency 3.2 GHz | 8 GB | UDIMM DDR4 | Total installed storage capacity 128 GB | Black
| Gamintojo kodas | TS-h886-D1602-8G |
|---|---|
| Prekės ženklas | QNAP |
| Gross depth (mm) | 322.00 mm |
| Gross height (mm) | 235.00 mm |
| Gross weight | 10.30 kg |
| Gross width (mm) | 301.00 mm |
| Net weight | 10.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | QNAP |
| Procesoriaus modelis | Xeon D-1602 |
| Vidinės atminties tipas | UDIMM DDR4 |
| Gaminio spalva | Black |
| Bendra įdiegtos laikmenos talpa | 128 GB |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TS-h886-D1602-8G |
| Gamintojo prekės serija | 6-Bay Desktop QuTS hero NAS with four 2.5GbE ports |
| Disko skyriai | 6 |
| Procesorius | Intel |
| Korpuso tipas | Tower |
| Vidinė operatyvioji atmintis | 8 GB |
| Procesoriaus dažnis | 3.2 GHz |
| Laikmenos disko sąsaja | 6 x 3.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s + 2 x 2.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s |
| Palette Qty | 38 dalių |
| Warranty | 60 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.