ProDVX Windows 10 IoT Enterprise 2019 LTSC Entry | ProDVX
Technical details
- Producer: ProDVX

126,03 €
Išankstinis užsakymas
ProDVX Windows 10 IoT Enterprise 2019 LTSC Entry | ProDVX
| Gamintojo kodas | 8070710 |
|---|---|
| Prekės ženklas | ProDVX |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gross depth (mm) | 240 mm |
| Gross width (mm) | 260 mm |
| Gross height (mm) | 1 mm |
| Volume (m3) | 0.0000624 m³ |
| Net weight | 0.01 kg |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Producer | ProDVX |
| Warranty | 24 mėn. |
Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.