ProDVX | Desk Stand | DS – 15
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: DS – 15
Dizainas
- Gamintojo prekės serija: Desk Stand
Technical details
- Producer: ProDVX
ProDVX | Desk Stand | DS – 15
| Gamintojo kodas | 8010150 |
|---|---|
| Prekės ženklas | ProDVX |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gross weight | 1.96 kg |
| Net weight | 1.76 kg |
| VESA tvirtinimo sistemos | 75/100 mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DS – 15 |
| Gamintojo prekės serija | Desk Stand |
| Matmenys (P x G x A) | 200 X 150 X 267 mm |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00460275 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Gross depth (mm) | 285 mm |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 95.00 mm |
| Plastic (No PET) | 1370.00 g |
| Paper/Pasteboard | 3376.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 188 dalių |
| Producer | ProDVX |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.