ProDVX 1D + 2D Barcode module for DS Series | ProDVX
Technical details
- Producer: ProDVX
ProDVX 1D + 2D Barcode module for DS Series | ProDVX
| Gamintojo kodas | 88005000.150 |
|---|---|
| Prekės ženklas | ProDVX |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gross weight | 0.046 kg |
| Net weight | 0.023 kg |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0002108 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.023 kg |
| Gross depth (mm) | 62 mm |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Gross height (mm) | 85 mm |
| Plastic (No PET) | 7 g |
| Paper/Pasteboard | 16 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 8197 dalių |
| Producer | ProDVX |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.