Portable SSD | T7 | 4000 GB | USB 3.2 | Black
Disko tvarkyklė
- Standžiojo disko talpa: 4000 GB
Dizainas
- Gaminio spalva: Black
Ryšys
- Sąsaja: USB 3.2
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: T7
- Gamintojo prekės serija: Portable SSD
Portable SSD | T7 | 4000 GB | USB 3.2 | Black
| Gamintojo kodas | MU-PE4T0S/EU |
|---|---|
| Prekės ženklas | Samsung |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 125.00 mm |
| Gross weight | 0.21 kg |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Net weight | 0.14 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 22.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Standžiojo disko talpa | 4000 GB |
| Gaminio spalva | Black |
| Sąsaja | USB 3.2 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T7 |
| Gamintojo prekės serija | Portable SSD |
| Warranty | 36 mėn. |
| Palette Qty | 2765 dalių |
| Producer | Samsung |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.