PORT CONNECT Powerbank 10 000 mAh – 2 x Built-in Cable | PORT CONNECT
Technical details
- Producer: PORT CONNECT
PORT CONNECT Powerbank 10 000 mAh – 2 x Built-in Cable | PORT CONNECT
| Gamintojo kodas | 907006 |
|---|---|
| Prekės ženklas | PORT CONNECT |
| Gross depth (mm) | 40.00 mm |
| Gross height (mm) | 108.00 mm |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Net weight | 0.22 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 29.60 g |
| Plastic (No PET) | 7.40 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | PORT CONNECT |
| Palette Qty | 2500 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.