Option Cloudgate Ethernet Industrial Gateway | Option
Technical details
- Producer: Option
1,27 €
Išankstinis užsakymas
Option Cloudgate Ethernet Industrial Gateway | Option
| Gamintojo kodas | CG0102-11972 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Option |
| Gross depth (mm) | 220 mm |
| Gross height (mm) | 52 mm |
| Gross weight | 0.396 kg |
| Gross width (mm) | 134 mm |
| Net weight | 0.196 kg |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Paper/Pasteboard | 170.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00153296 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Maitinimas | DC input voltage: 9-33 V DC |
| Ingress protection | IP30 |
| Operating temperature | -30°C to 70°C |
| Operation environment | Indoor |
| Technologija | Ethernet |
| Warranty | 5 metai, 36 mėn. |
| Application | Smart Building, Industry 4.0 |
| Configuration Options | Device can be configured OTA using CloudGate Universe |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Cloudgate Ethernet |
| Gamintojo prekės serija | Industrial Gateway |
| Gross depth master carton | 290 mm |
| Gross width master carton | 290 mm |
| Gross height master carton | 265 mm |
| Net weight master carton | 3.96 kg |
| Tare weight master carton | 0.379 kg |
| Palette Qty | 770 dalių |
| Producer | Option |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.