Muse | Wireless Microphone | MC-30 WI
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: MC-30 WI
- Gamintojo prekės serija: Wireless Microphone
- Producer: Muse
Muse | Wireless Microphone | MC-30 WI
| Gamintojo kodas | MC-30 WI |
|---|---|
| Prekės ženklas | Muse |
| Gross depth (mm) | 265.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross weight | 0.37 kg |
| Gross width (mm) | 105.00 mm |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.17 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 478 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MC-30 WI |
| Gamintojo prekės serija | Wireless Microphone |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Jungties tipas | 3.5 mm |
| Mikrofono dažnis | 50-15.000 Hz |
| Jautrumas | 90 dB |
| Įmontuotas ekranas | Yes |
| Akumuliatoriaus tipas | lithium |
| Producer | Muse |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.