Muse | M-28RDW | Portable radio CD/MP3 Player with USB | White
Savybės
- Gaminio spalva: White
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: M-28RDW
Technical details
- Gaminio pavadinimas: Portable radio CD/MP3 Player with USB
- Producer: Muse
Muse | M-28RDW | Portable radio CD/MP3 Player with USB | White
| Gamintojo kodas | M-28RDW |
|---|---|
| Prekės ženklas | Muse |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gross weight | 1.8 kg |
| Net weight | 1.601 kg |
| Gaminio spalva | White |
| FM preset stations | FM/MW PLL tuner with 20+10 preset stations |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M-28RDW |
| Gaminio pavadinimas | Portable radio CD/MP3 Player with USB |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 192.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Packing quantity | 4 dalių |
| Volume (m3) | 0.009437175 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.199 kg |
| Gross depth (mm) | 297 mm |
| Gross width (mm) | 205 mm |
| Gross height (mm) | 155 mm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 430 mm |
| Gross width master carton | 305 mm |
| Gross height master carton | 330 mm |
| Net weight master carton | 7.2 kg |
| Tare weight master carton | 0.736 kg |
| Palette Qty | 160 dalių |
| Producer | Muse |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.