Muse | Clock radio | M-178P | Black
Savybės
- Gaminio spalva: Black
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: M-178P
- Gamintojo prekės serija: Clock radio
Technical details
- Producer: Muse
Muse | Clock radio | M-178P | Black
| Gamintojo kodas | M-178P |
|---|---|
| Prekės ženklas | Muse |
| Tipas | Dual alarm clock with time projection – 2 band PLL radio FM/MW |
| Gaminio spalva | Black |
| Ekranas | 0.9 inch amber LED, with dimmer |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M-178P |
| Gamintojo prekės serija | Clock radio |
| Net weight | 0.363 kg |
| Gross weight | 0.52 kg |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.157 kg |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross width (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 90 mm |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross width master carton | 175 mm |
| Gross height master carton | 285 mm |
| Net weight master carton | 5.2 kg |
| Tare weight master carton | 0.399 kg |
| Palette Qty | 730 dalių |
| Producer | Muse |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.