MikroTik | QSFP28 to SFP28 Converter | XQ+CM0000-XS+ | SFP/SFP+/SFP28 | QSFP28 to SFP28 | 25000 Mbit/s | -20 to 85
Technical details
- Producer: MikroTik
38,60 €
Turime
MikroTik | QSFP28 to SFP28 Converter | XQ+CM0000-XS+ | SFP/SFP+/SFP28 | QSFP28 to SFP28 | 25000 Mbit/s | -20 to 85
| Gamintojo kodas | XQ+CM0000-XS+ |
|---|---|
| Prekės ženklas | MikroTik |
| Gross depth (mm) | 16.00 mm |
| Gross height (mm) | 2.00 mm |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | MikroTik |
| Palette Qty | 14286 dalių |
| Duomenų perdavimo sparta | 25000 Mbit/ai |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | XQ+CM0000-XS+ |
| Gamintojo prekės serija | QSFP28 to SFP28 Converter |
| Ruošinio tipas | SFP/SFP+/SFP28 |
| Operating temperature | -20 to 85 |
| Jungties tipas | QSFP28 to SFP28 |
| Warranty | 12 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.