MikroTik Power Supply 5V 1A 5VPOW
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 5VPOW
- Gamintojo prekės serija: Power Supply 5V 1A
Technical details
- Producer: MikroTik
MikroTik Power Supply 5V 1A 5VPOW
| Gamintojo kodas | 5VPOW |
|---|---|
| Prekės ženklas | MikroTik |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gross width (mm) | 45.00 mm |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 36.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4000 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 5VPOW |
| Gamintojo prekės serija | Power Supply 5V 1A |
| Kitos savybės | Supply for the following products: hAP mini, hAP lite, cAP lite |
| Producer | MikroTik |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.