MikroTik MT RBPOE | MikroTik
| Gamintojo kodas | RBPOE |
|---|---|
| Prekės ženklas | MikroTik |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.2 kg |
| Gross weight | 0.23 kg |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Paper/Pasteboard | 30 g |
| Palette Qty | 4348 dalių |
| Producer | MikroTik |














Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.