Logitech | HD WEBCAM C270 | 720i
Efektyvumas
- Palaikomi vaizdo režimai: 720i
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: HD WEBCAM C270
Logitech | HD WEBCAM C270 | 720i
| Gamintojo kodas | 960-001063 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Logitech |
| Kabelio ilgis | 1.52 m |
| Maksimali vaizdo raiška | 1280 x 720 pikseliai |
| Triukšmo mažinimas | Yes |
| Gaminio spalva | Black |
| Megapikseliai | 3 MP |
| Veido sekimas | Yes |
| Jusesio aptikimas | Yes |
| Montavimo tipas | Clip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 7 Enterprise |
| Visas HD | No |
| CRT stovas | Yes |
| Palaikomi vaizdo režimai | 720i |
| Artinimo galimybė | Yes |
| Sąsaja | USB 2.0 |
| Įmontuotas mikrofonas | Yes |
| Kiekis | 1 |
| Greitojo diegimo instrukcija | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | HD WEBCAM C270 |
| Net weight | 0.064 kg |
| Gross weight | 0.143 kg |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Packing quantity | 8 dalių |
| Volume (m3) | 0.00005412 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.079 kg |
| Gross depth (mm) | 12 mm |
| Gross width (mm) | 55 mm |
| Gross height (mm) | 82 mm |
| PET | 50.00 g |
| Paper/Pasteboard | 29 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 220 mm |
| Gross width master carton | 215 mm |
| Gross height master carton | 95 mm |
| Net weight master carton | 1.144 kg |
| Tare weight master carton | 0.045 kg |
| Palette Qty | 3072 dalių |
| Producer | Logitech |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.