Logitech | 4K Webcam | BRIO STREAM
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: BRIO STREAM
- Gamintojo prekės serija: 4K Webcam
Logitech | 4K Webcam | BRIO STREAM
| Gamintojo kodas | 960-001194 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Logitech |
| Gross depth (mm) | 27 mm |
| Gross height (mm) | 27 mm |
| Gross weight | 0.113 kg |
| Gross width (mm) | 102 mm |
| Net weight | 0.063 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.000074358 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 45 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Palette Qty | 8850 dalių |
| Producer | Logitech |
| Įmontuotas mikrofonas | Yes |
| Vaizdo raiška | 4096 x 2160 pikseliai |
| Kitos savybės | Focus type: Autofocus; Lens type: Glass; Built-in mic: stereo, dual omni-directional; Diagonal field of view (dFoV): 90°/78°/65°; Digital zoom: 5x; USB connectivity |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BRIO STREAM |
| Gamintojo prekės serija | 4K Webcam |
| Warranty | 36 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.