Logilink | Wire Cutter | Angled Cutter
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Wire Cutter
Savybės
- Gaminio tipas: Angled Cutter
Technical details
- Producer: Logilink
Logilink | Wire Cutter | Angled Cutter
| Gamintojo kodas | WZ0016 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Logilink |
| Paketo matmenys (P x G x A) | 96 x 230 x 15 col. |
| Kabelio tipas | 20-24 AWG |
| Paketo svoris | 80 oz |
| Kitos savybės | Angled CutterIdeal for 20-24 AWG wireFor stripping and cuttingsprungSchneider, 45 ° for small worksinsulated handles |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Wire Cutter |
| Gaminio tipas | Angled Cutter |
| Net weight | 0.066 kg |
| Gross weight | 0.084 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0002337 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.018 kg |
| Gross depth (mm) | 95 mm |
| Gross width (mm) | 12 mm |
| Gross height (mm) | 205 mm |
| PET | 3 g |
| Paper/Pasteboard | 15 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 7394 dalių |
| Producer | Logilink |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.