Logilink | Cable tester for RJ11, RJ12 and RJ45 with remote unit
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Cable tester for RJ11, RJ12 and RJ45 with remote unit
Technical details
- Producer: Logilink
Logilink | Cable tester for RJ11, RJ12 and RJ45 with remote unit
| Gamintojo kodas | WZ0010 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Logilink |
| Warranty | 12 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Cable tester for RJ11, RJ12 and RJ45 with remote unit |
| Net weight | 0.114 kg |
| Gross weight | 0.176 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.000792 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.062 kg |
| Gross depth (mm) | 120 mm |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Gross height (mm) | 165 mm |
| Paper/Pasteboard | 62 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1091 dalių |
| Producer | Logilink |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.