LG Soundbar 2.1 Channel Sound System | S40T | Bluetooth
Technical details
- Producer: LG
LG Soundbar 2.1 Channel Sound System | S40T | Bluetooth
| Gamintojo kodas | S40T |
|---|---|
| Prekės ženklas | LG |
| Gross depth (mm) | 218.44 mm |
| Gross height (mm) | 406.91 mm |
| Gross weight | 7.62 kg |
| Gross width (mm) | 835.66 mm |
| Net weight | 6.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 620.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.62 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | LG |
| Palette Qty | 40 dalių |
| Kasetės skyrius | No |
| Belaidis ryšys | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | S40T |
| Gamintojo prekės serija | Soundbar 2.1 Channel Sound System |
| Karaokė | No |
| „Bluetooth“ | Yes |
| USB prievadas | 1 |
| FM radijas | No |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.