LG | 50US662H9ZC | 50 ” | Landscape | webOS
Technical details
- Įstrižainė: 50 col.
- Producer: LG
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 50US662H9ZC
Ekranas
- Placement (L/P): Landscape
Programinė įranga
- Operating system: webOS
LG | 50US662H9ZC | 50 ” | Landscape | webOS
| Gamintojo kodas | 50US662H9ZC.AEU |
|---|---|
| Prekės ženklas | LG |
| Gross depth (mm) | 1205 mm |
| Gross height (mm) | 775 mm |
| Gross weight | 14.45 kg |
| Gross width (mm) | 175 mm |
| Net weight | 11.3 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2900 g |
| Plastic (No PET) | 250 g |
| Tare weight (kg) | 3.15 kg |
| Volume (m3) | 0.163428125 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Įstrižainė | 50 col. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 50US662H9ZC |
| Placement (L/P) | Landscape |
| Operating system | webOS |
| USB prievadas | 2 |
| Proporcija | 16:9 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Signage product family | Digital Signage |
| Matmenys (P x G x A) | 1130 × 663 × 86.3 mm |
| HD tipas | UHD |
| Energijos efektyvumo klasė | G |
| Operacinės sistemos versija | 5.0 |
| Kitos savybės | Pro:Centric Hotel Management Solution. Voice Recognition. Quick Menu. LG Smart Hotel TV with Effective Content Management. Pro:Centric Direct. DVB – T2/C/S2 |
| Palette Qty | 13 dalių |
| Producer | LG |
| Warranty | 36 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.