Lexmark MX522adhe Monochrome Laser Printer | Lexmark
Technical details
- Producer: Lexmark
1349,70 €
Išankstinis užsakymas
Lexmark MX522adhe Monochrome Laser Printer | Lexmark
| Gamintojo kodas | 36S0850 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Gross weight | 24.22 kg |
| Net weight | 22 kg |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Tare weight (kg) | 2.22 kg |
| Volume (m3) | 0.1769 m³ |
| Paper/Pasteboard | 1887 g |
| Plastic (No PET) | 333 g |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Lexmark |
| Warranty | 12 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.