Lenovo | WebCam | 510 FHD Webcam
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 510 FHD Webcam
- Gamintojo prekės serija: WebCam
Lenovo | WebCam | 510 FHD Webcam
| Gamintojo kodas | GXC1D66063 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Gross depth (mm) | 120 mm |
| Gross height (mm) | 58 mm |
| Gross weight | 0.292 kg |
| Gross width (mm) | 62 mm |
| Net weight | 0.19 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 100.70 g |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00043152 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 863 dalių |
| Gaminio spalva | Cloud Grey |
| Įmontuotas mikrofonas | Yes |
| Warranty | 12 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 510 FHD Webcam |
| PET | 50.00 g |
| Gamintojo prekės serija | WebCam |
| Suderinamumas | Windows Hello 4.X compatible |
| Connections | 1 x USB 2.0 |
| Suderinamos operacinės sistemos | Microsoft Windows 7, Windows 10 |
| Producer | Lenovo |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.