Lenovo | Docking Station Mounting Kit | G2 24” | 304 g
Svoris ir matmenys
- Svoris: 304 g
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: G2 24”
- Gamintojo prekės serija: Docking Station Mounting Kit
Technical details
- Producer: Lenovo
39,39 €
Išankstinis užsakymas
Lenovo | Docking Station Mounting Kit | G2 24” | 304 g
| Gamintojo kodas | 4XF1A14358 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 103.00 mm |
| Gross weight | 0.586 kg |
| Gross width (mm) | 125.00 mm |
| Net weight | 0.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 242 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Tare weight (kg) | 0.282 kg |
| Svoris | 304 g |
| Kitos savybės | Docking bracket: 245 x 87 x 55 mm; Monitor-stand bracket: 99.95 x 47 x 73.8 mm; Cable clip: 55 x 40 x 10 mm; Mount your Dock to back of Monitor or under your woody desk; One bracket to support all ThinkPad cable Docks and specified Thinkvisual T/P monitors |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | G2 24” |
| Gamintojo prekės serija | Docking Station Mounting Kit |
| Suderinamumas | ThinkPad USB3.0 Ultra Dock; ThinkPad USB 3.0 Pro Dock; ThinkPad USB-C Dock; ThinkPad USB-C Dock Gen 2; ThinkPad Thunderbolt 3 Dock; ThinkPad Thunderbolt 3 Dock Gen 2; ThinkPad Hybrid USB-C and USB-A Dock |
| Producer | Lenovo |
| Warranty | 12 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.