Lanberg Rackmount server chassis lanberg ATX 350/10 19″/4U | Black
Technical details
- Producer: Lanberg
80,94 €
Išankstinis užsakymas
Lanberg Rackmount server chassis lanberg ATX 350/10 19″/4U | Black
| Gamintojo kodas | SC01-3504-10B |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lanberg |
| Gross depth (mm) | 570 mm |
| Gross height (mm) | 295.00 mm |
| Gross weight | 1.50 kg |
| Gross width (mm) | 495.00 mm |
| Net weight | 0.82 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 522.80 g |
| Plastic (No PET) | 151.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.67 kg |
| Volume (m3) | 0.08323425 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Lanberg |
| Palette Qty | 208 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Rackmount server chassis lanberg ATX 350/10 19"/4U |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.