Kingston External SSD | SXS1000R | 2000 GB | Solid-state drive interface USB 3.2 Gen 2 | Read speed 1050 MB/s | Write speed 1000 MB/s
Technical details
- Producer: Kingston
232,18 €
Turime
Kingston External SSD | SXS1000R | 2000 GB | Solid-state drive interface USB 3.2 Gen 2 | Read speed 1050 MB/s | Write speed 1000 MB/s
| Gamintojo kodas | SXS1000R/2000G |
|---|---|
| Prekės ženklas | Kingston |
| Gross depth (mm) | 75.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Gross width (mm) | 35.00 mm |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Kingston |
| Palette Qty | 12658 dalių |
| Stacionaraus disko talpa | 2000 GB |
| Rašymo greitis | 1000 MB/s |
| Skaitymo greitis | 1050 MB/s |
| Standžiojo disko sąsaja | USB 3.2 Gen 2 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SXS1000R |
| Gamintojo prekės serija | External SSD |
| Warranty | 60 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.