Kingston DC600M | 3840 GB | SSD form factor 2.5″ | Solid-state drive interface SATA Rev. 3.0 | Read speed 560 MB/s | Write speed 530 MB/s
Kingston DC600M | 3840 GB | SSD form factor 2.5″ | Solid-state drive interface SATA Rev. 3.0 | Read speed 560 MB/s | Write speed 530 MB/s
1559,35 €
Turime
Turime
| Gamintojo kodas | SEDC600M/3840G |
|---|---|
| Prekės ženklas | Kingston |
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 7.00 mm |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Kingston |
| Palette Qty | 6993 dalių |
| Stacionaraus disko talpa | 3840 GB |
| Rašymo greitis | 530 MB/s |
| Skaitymo greitis | 560 MB/s |
| Standžiojo disko sąsaja | SATA Rev. 3.0 |
| SSD formos faktorius | 2.5" |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DC600M |
| Warranty | 60 mėn. |

















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.