Kingston | Canvas React Plus | 256 GB | SD | Flash memory class 10
Technical details
- Producer: Kingston
Atmintis
- Talpumas: 256 GB
- Atmintuko klasė: 10
Efektyvumas
- Tipas: SD
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Canvas React Plus
Kingston | Canvas React Plus | 256 GB | SD | Flash memory class 10
| Gamintojo kodas | SDR2V6/256GB |
|---|---|
| Prekės ženklas | Kingston |
| Gross depth (mm) | 34.00 mm |
| Gross height (mm) | 12.00 mm |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gross width (mm) | 42.00 mm |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Kingston |
| Palette Qty | 66667 dalių |
| Talpumas | 256 GB |
| Atmintuko klasė | 10 |
| Tipas | SD |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Canvas React Plus |
| Rašymo greitis | 150 MB/s |
| Skaitymo greitis | 280 MB/s |
| Warranty | 60 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.