Kingston | Canvas Go! Plus | 512 GB | microSD | Flash memory class Class 10, UHS-I, U3, V30, A2
Technical details
- Producer: Kingston
113,33 €
Turime
Kingston | Canvas Go! Plus | 512 GB | microSD | Flash memory class Class 10, UHS-I, U3, V30, A2
| Gamintojo kodas | SDCG4/512GB |
|---|---|
| Prekės ženklas | Kingston |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 115.00 mm |
| Gross weight | 0.01 kg |
| Gross width (mm) | 4.00 mm |
| Net weight | 0.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Kingston |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| Talpumas | 512 GB |
| Atmintuko klasė | Class 10, UHS-I, U3, V30, A2 |
| Tipas | microSD |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Canvas Go! Plus |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.