IRIS | IRIScan | Executive 4 IRIS | Sheetfed scanner
Dizainas
- Skenerio tipas: Sheetfed scanner
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Executive 4 IRIS
- Gamintojo prekės serija: IRIScan
Technical details
- Producer: IRIS
IRIS | IRIScan | Executive 4 IRIS | Sheetfed scanner
| Gamintojo kodas | 458737 |
|---|---|
| Prekės ženklas | IRIS |
| Gross depth (mm) | 141 mm |
| Gross height (mm) | 66 mm |
| Gross weight | 1.519 kg |
| Gross width (mm) | 337 mm |
| Net weight | 0.852 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 333 g |
| Plastic (No PET) | 1 g |
| Tare weight (kg) | 0.667 kg |
| Volume (m3) | 0.003136122 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Combined (other) | 334.0000 g |
| Skenerio tipas | Sheetfed scanner |
| Sąsaja | USB 2.0 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Executive 4 IRIS |
| Gamintojo prekės serija | IRIScan |
| Optinio nuskaitymo raiška | 600 x 600 tašk./col. |
| Maksimalus ISO A serijos popieriaus dydis | A4 |
| Nuskaitomų failų formatai | DOC, JPG, PDF, XLS |
| Minimalūs sistemos reikalavimai | Windows 10, 8, 7, Mac OS X version 10.11 or later |
| Kitos savybės | Types of medium handled: paper, receipts, photos, business cards, plastic/laminated cards (including embossed); Contact Image Sensor (CIS) |
| Priedai pridėti | USB cable, Calibration paper |
| Dvipusis nuskaitymas | Yes |
| Palette Qty | 551 dalių |
| Producer | IRIS |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.