HYPER M.2 X16 GEN5 CARD
Technical details
- Producer: Asus
HYPER M.2 X16 GEN5 CARD
| Gamintojo kodas | 90MC0CY0-M0EAY0 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Asus |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 53.00 mm |
| Gross weight | 0.85 kg |
| Gross width (mm) | 267.00 mm |
| Net weight | 0.75 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Asus |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | HYPER M.2 X16 GEN5 CARD |
| Palette Qty | 185 dalių |
| Warranty | 12 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.