Hisense Soundbar System | HP110 Plus-Party Rocker One Plus | USB port | AUX in | Bluetooth
Technical details
- Producer: Hisense
230,67 €
Išankstinis užsakymas
Hisense Soundbar System | HP110 Plus-Party Rocker One Plus | USB port | AUX in | Bluetooth
| Gamintojo kodas | HP110 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Hisense |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 660.00 mm |
| Gross weight | 11.80 kg |
| Gross width (mm) | 380.00 mm |
| Net weight | 10.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1440.00 g |
| Plastic (No PET) | 360.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.80 kg |
| Volume (m3) | 0.08 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Hisense |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | HP110 Plus-Party Rocker One Plus |
| NFC | No |
| Kasetės skyrius | No |
| Belaidis ryšys | No |
| Gamintojo prekės serija | Soundbar System |
| „Bluetooth“ | Yes |
| USB prievadas | Yes |
| Aux in | Yes |
| FM radijas | No |
| Karaokė | Yes |
| Kompaktinių diskų leistuvas | No |
| Ausinių išvestis | No |
| Palette Qty | 21 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.