Hisense QLED TV | 85E7Q | 85 | Smart TV | VIDAA Smart | UHD | Black
Technical details
- Producer: Hisense
Hisense QLED TV | 85E7Q | 85 | Smart TV | VIDAA Smart | UHD | Black
| Gamintojo kodas | 85E7Q |
|---|---|
| Prekės ženklas | Hisense |
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross height (mm) | 1280.00 mm |
| Gross weight | 49.00 kg |
| Gross width (mm) | 2090.00 mm |
| Net weight | 36.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 10400.00 g |
| Plastic (No PET) | 2600.00 g |
| Tare weight (kg) | 13.00 kg |
| Volume (m3) | 0.56 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Hisense |
| Palette Qty | 5 dalių |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| Išmanusis televizorius | Yes |
| Ekrano įstrižainė (metrinė sist.) | 215 cm |
| Connectivity | HDMI, USB, Ethernet, Bluetooth |
| Gaminio spalva | Black |
| HD tipas | UHD |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 85E7Q |
| Gamintojo prekės serija | QLED TV |
| Įdiegta operacinė sistema | VIDAA Smart |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Ekrano įstrižainė | 85 |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.