Hisense 65U7Q 65″ (164 cm) ULED Smart TV | Hisense
Technical details
- Producer: Hisense
Hisense 65U7Q 65″ (164 cm) ULED Smart TV | Hisense
| Gamintojo kodas | 65U7Q |
|---|---|
| Prekės ženklas | Hisense |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 1057.00 mm |
| Gross weight | 27.60 kg |
| Gross width (mm) | 1649.00 mm |
| Net weight | 20.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 5760.00 g |
| Plastic (No PET) | 1530.00 g |
| Tare weight (kg) | 7.20 kg |
| Volume (m3) | 0.28 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Hisense |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.