Hisense 2.1 Soundbar System | HS2000 | AUX in | Bluetooth | Wireless connection
Technical details
- Producer: Hisense
81,92 €
Išankstinis užsakymas
Hisense 2.1 Soundbar System | HS2000 | AUX in | Bluetooth | Wireless connection
| Gamintojo kodas | HS2000 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Hisense |
| Gross depth (mm) | 125 mm |
| Gross height (mm) | 165 mm |
| Gross weight | 3.32 kg |
| Gross width (mm) | 930 mm |
| Net weight | 2.2 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 28.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1020 g |
| Plastic (No PET) | 100 g |
| Tare weight (kg) | 1.12 kg |
| Volume (m3) | 0.01918125 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Hisense |
| Belaidis ryšys | No, Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | HS2000 |
| Gamintojo prekės serija | 2.1 Soundbar System |
| „Bluetooth“ | Yes |
| USB prievadas | 1x USB |
| Aux in | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.