Hikvision | Web Camera | DS-UC2
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: DS-UC2
- Gamintojo prekės serija: Web Camera
Hikvision | Web Camera | DS-UC2
| Gamintojo kodas | KIPDSUC2 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Hikvision |
| Gross weight | 0.398 kg |
| Net weight | 0.283 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 105 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.115 kg |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 162 mm |
| Gross height (mm) | 58 mm |
| Gross width (mm) | 122 mm |
| Volume (m3) | 0.001146312 m³ |
| Kabelio ilgis | 1.5 m |
| Gaminio spalva | Black |
| Megapikseliai | 2 MP |
| Montavimo tipas | Clip |
| Sąsaja | USB 2.0 |
| Įmontuotas mikrofonas | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DS-UC2 |
| PET | 50.00 g |
| Gamintojo prekės serija | Web Camera |
| Tipas | Mounting: On the monitor / desktop |
| Vaizdo raiška | 1920 x 1080 pikseliai |
| Objektyvo tipas | 3.6 mm fixed focal lens |
| Suderinamos operacinės sistemos | Windows XP/7/8/10; Android 8.1+; Linux 4.14+; macOS 10.12+; Chrome OS |
| Kitos savybės | 24/7 Color Imaging; Plug-and-play, no need to install driver software |
| Matmenys (P x G x A) | 80.16 x 48.6 x 42.18 mm |
| Producer | Hikvision |
| Warranty | 36 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.