Hercules | Djcontrol Mix Ultra WW | Bluetooth | Speakers
Technical details
- Producer: Hercules
Hercules | Djcontrol Mix Ultra WW | Bluetooth | Speakers
| Gamintojo kodas | 4780942 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Hercules |
| Gross depth (mm) | 397.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 2.08 kg |
| Gross width (mm) | 255.00 mm |
| Net weight | 1.86 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Plastic (No PET) | 67.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Hercules |
| Palette Qty | 213 dalių |
| Belaidis ryšys | No |
| Garsiakalbiai | Yes |
| USB jungtis | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Djcontrol Mix Ultra WW |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.