Hercules | DJControl Inpulse 500 | Speakers | USB connectivity
Technical details
- Producer: Hercules
Hercules | DJControl Inpulse 500 | Speakers | USB connectivity
| Gamintojo kodas | 4780909 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Hercules |
| Gross depth (mm) | 296.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 3.30 kg |
| Gross width (mm) | 542.00 mm |
| Net weight | 3.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Hercules |
| Garso kokybė | 24 bitas |
| Belaidis ryšys | No |
| Garsiakalbiai | Yes |
| USB jungtis | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DJControl Inpulse 500 |
| „Bluetooth“ | No |
| Palette Qty | 154 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.