Gigabyte GeForce RTX 5050 GAMING OC 8G | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5050 | GDDR6 | HDMI ports quantity 2 | PCI-E 5.0
Technical details
- Producer: Gigabyte
335,45 €
Turime
Gigabyte GeForce RTX 5050 GAMING OC 8G | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5050 | GDDR6 | HDMI ports quantity 2 | PCI-E 5.0
| Gamintojo kodas | GV-N5050GAMING OC-8GD |
|---|---|
| Prekės ženklas | Gigabyte |
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 2.48 kg |
| Gross width (mm) | 117.00 mm |
| Net weight | 1.61 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 696.00 g |
| Plastic (No PET) | 174.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.87 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Gigabyte |
| Palette Qty | 403 dalių |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR6 |
| Sąsajos tipas | PCI-E 5.0 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GeForce RTX 5050 GAMING OC 8G |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 2 |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Grafikos procesorius | GeForce RTX 5050 |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 8 GB |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Warranty | 36 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.