Gembird | Solar Power Bank | PB10-SOLAR-1 | 10000 mAh | Black
Technical details
- Producer: Gembird
13,63 €
Išankstinis užsakymas
Gembird | Solar Power Bank | PB10-SOLAR-1 | 10000 mAh | Black
| Gamintojo kodas | PB10-SOLAR-1 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Gembird |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 77.00 mm |
| Net weight | 0.21 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Gembird |
| Palette Qty | 3206 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Akumuliatoriaus talpa | 10000 mAh |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PB10-SOLAR-1 |
| Gamintojo prekės serija | Solar Power Bank |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.